A Bajnokok A liga a legnagyobb bajnokság a világ klubjai között, és kétségtelenül a legizgalmasabb.

Emlékezzen a történetének legnagyobb visszatérésére Bajnokok Liga, érzelem nem hiányzik.

A világ legjobb játékosaira számítva a csapatok figyelemre méltó visszatérést érnek el. A meccsek az utolsó percekben dőltek el. Nincs vesztett játék a Bajnokok Ligája.

Chelsea–Napoli 2011/2012

A Bajnokok Ligája van egy kis galériája bajnokok, kevés csapatnak sikerült a magasba emelnie a trófeát. És Chelsea és a Napoli a történelem legnagyobbjai között kereste a helyét.

A nyolcaddöntő első meccsén Napoli 3-1-re nyert és jól haladt. A Chelsea a Técnico André Vilas Boas első meccs utáni távozásával még távolabb látta a fordulatot.

Úgy tűnt, hogy Roberto Di Matteo érkezése nem sok reményt hozott a visszatérésre. Mivel a második meccsen nem volt idő a csapattal dolgozni, minden olyan távolinak tűnt.

Continua apos publicidade

Nézze meg a 2022-es világbajnokság stadionjait

olimpiak.com

De a hihetetlen mindig megtörténik a Bajnokok Ligája, után a Chelsea-é 3-1-es győzelem a rendes játékidőben. A közönség szurkolt a Stamford Bridge-en Ivanovic hosszabbításban szerzett gólja után. 4X1 és besorolás.

Ezért ez a játék az egyik legnagyobb visszatérés a történetében Bajnokok Liga.

Ajax x Tottenham 2018/2019

Eleinte az Ajax csapata nagy erővel lépett fel, miután kiiktatta a nagy kedvenceket, mint pl Real Madrid. Így a Tottenham elleni meccsre favoritként érkeztek.

Annál is inkább, miután az első meccset 1×0-ra megnyerték Londonban, ezt követően pedig a sport a média ezt természetesnek vette Ajax nyerne. De a Championsben nem mindig történik meg a megjósolható.

Egy bizonyos Lucas Moura szállt le a kispadról, hogy hihetetlen játékot változtasson. Ajax megnyerte a játékot 2×0-ra, de Lucas Moura osztályozó három gólt szerzett Tottenham hihetetlen módon.

A Johan Cruyff Arénában egy újabb emlékezetes eseményt láthatott a közönség Bajnokok Ligája játszma, meccs. Vannak dolgok, amik csak a Bajnokok Ligája, ez a játék belement a történelembe.

Liverpool x Barcelona 2018/2019

Az egyik legnagyobb játék a történelemben Bajnokok Ligája ez a meccs a 2018/2019-es szezonban. Az első meccsen a Barcelona 3×0-s eredményt épített Messi show-jával.

Mivel az arénája megtelt, a Vörösök nagy támogatást kaptak a közönségtől a 4×0-ás eredmény eléréséhez. Így a Liverpool valószínűtlen besorolása a szurkolójuk előtt történt.

Így ez a játék az egyik legnagyobb felfordulás a történetében Bajnokok Ligája. Ezért a Bajnokok Ligája a világ legnézettebb bajnoksága, ezek a meccsek rendkívüliek.

Barcelona x PSG 2016/2017

Franciaországban játszani, PSG 4×0-ra nyert az argentin Di Maria műsorával, így mindenki magabiztos volt a besorolásban. Végül is nagyon nehéz lenne ezt a pontszámot megfordítani.

A barcelonai csapat 3-0-ra vezetett, így már csak egy góllal besorolták volna. A PSG azonban megszerezte a saját gólját, így a Barcelona 6-1-re győzött.

A Bajnokok Ligája történetének legnagyobb visszatérései.

Valami hihetetlen, de a Bajnokok Ligája minden lehetséges, így Neymar két gólt szerzett, Sergi Roberto pedig még egyet. Az utolsó két gól szünetben született.

Történelmi meccs a Barcelona számára a PSG ellen, így ez a meccs az egyik legnagyobb visszatérés a PSG történetében. Bajnokok Ligája.

Meta leírás:

Nézze meg, melyek voltak a legnagyobb visszatérések a Bajnokok történetében, emlékezzen ezekre az emlékezetes meccsekre a Bajnokok Ligájában.