Цонтинуа апос а публицидаде..

Лига шампиона почиње без много вести. Дивови су задржали своје фаворизовање, чак су постигли и неколико голова.

Лига шампиона је главно клупско првенство на свету. Овде дефилују сјајни играчи највећих тимова.

Иако звезде воле Меси, Кристијано Роналдо и Нејмар отишао је. Ништа не одузима чар ове лиге, највећи тимови на планети су ту.

Стога је необично наћи мале тимове који изненађују гиганте. Видели смо ову истину у првом колу, када су гиганти победили.

Иако је у фудбалу све могуће, стварност која се налази у Лиги шампиона не доноси много новости.

Имамо тимове са огромним улагањима, великим структурама. Обично ови тимови побеђују малишане. Погледајте неке од првих кола до сада.

Цонтинуа апос публицидаде

Упркос страху од победе Манчестер Ситија на дебију

Браниоци титуле су се у свом дебију суочили са много мањим тимом. Чак и у ноћи када најбољи стрелац Халанд није блистао, екипа је на Звезди постигла 3-1.

Али свако ко види резултат и верује да је било лако греши, Сити је заостао на семафору. Букари је отворио гол за екипу Црвене звезде, чак играјући на терену Ситија.

Због тога је тим европског шампиона морао да удружи снаге како би преокренуо резултат пред својим навијачима. Остављајући тим Ђардиола на врху групе Г.

Иако су поделили вођство са немачком екипом РБ Лајпциг која је такође победила истим резултатом. Блистао је играч Хулијан Алварез са два гола, најбољи на терену, други погодак постигао је Родри.

Тако је највећи још једном победио у Лиги шампиона, без ичега новог.

Барселона је почела поразом у Лиги шампиона

Прво, иако тим Барселоне није тај који је очарао свет, он је гигант. Барселона се на овај начин суочила са Краљевским Антверпеном, као прави гигант.

Тако су остварили велику победу, победивши у мечу са 5-0, уз сјајне игре Рафиње и Жоаа Феликса. За оне који не знају, Ројал Антверпен је актуелни шампион Белгије.

Фудбалери умешани у насиље над женама

ОЛИМПИАЦ.ЦОМ

Можемо рећи да је играо само један тим, са поседом лопте 701ТП3Т, Барселона је на терену радила шта је желела. За само 22 минута утакмица је већ била 3-0.

Голове су постигли Жоао Феликс, Левандовски и Рафиња, тако да Краљевски Антверпен није имао шта да ради. Надао сам се да ће се утакмица ускоро завршити и да више неће бити голова.

Ипак, чак и успоривши темпо, Гави је погодио у 9. минуту другог полувремена. И на крају, пети гол постигао је Жоао Феликс уз асистенцију Рафиње.

Сјајан пораз који је Барселону оставио на врху своје групе. Следи Порто који је победио Шахтјор са 3-1. Лига шампиона почиње без много новости.

У борби великана, ПСЖ је победио Борусију

Коначно, не можемо рећи да је ПСЖ имао лако у дебију. Ако су се Манчестер Сити и Барселона суочили са слабијим тимовима, ПСЖ није имао исту срећу.

У свом дебију, француски тим се суочио са Борусијом Дортмунд, победивши код куће са 2-0. Голове ПСЖ-а постигли су МБаппе и Хакими, сјајан резултат.

ТАКОЂЕ ПРОЧИТАЈТЕ:

Пошто су Милан и Њукасл ремизирали 0:0, ово је најтежа група у Лиги шампиона. Стога, сваку победу треба увелико прославити.

Ово је била одлична сезона за Мбаппеа, са 8 голова у 5 утакмица. 4. октобра ПСЖ гостује Њукаслу, ово ће бити друго коло за француски тим.

Други великани још нису дебитовали у Лиги шампиона, да видимо да ли ће остати писање. Велики побеђују и одржавају хегемонију.

1ТП2ТТТагс:1ТП1Т 1ТП3Т