Pokračujte v reklame..

Napriek tomu medzi Realom Madrid a Manchestrom City bolo po dobrej hre Guardiolovho tímu skóre 1×1.

V elektrizujúcom zápase, ako všetci očakávali, sa tímy Real Madrid a Manchester City oplatili.

To, čo na Santiago Bernabeu videlo málokto, sa napokon stalo, Manchester City prevzal vedenie od prvých minút.

S takmer 75% držaním lopty, skvelý tím Realu Madrid sledoval, ako si Anglicko vymieňa prihrávky a vytvára si gólové príležitosti.

Na začiatku zápasu mnohí očakávali relatívne ľahký zápas Manchestru, no nebolo to tak.

Hra bola navrhnutá s dobrými príležitosťami na skórovanie na oboch stranách a so skvelými ponukami.

Pokračovať apos publicidade

Koniec skvelým výsledkom pre tím Manchester City, ktorý bude môcť rozhodnúť doma a kráčať v ústrety vysnívanému finále.

Manchester City má veľmi dobrý začiatok

Po prvé, pre Guardiolov tím je typické držanie lopty.

Ako vždy vidíme v zápasoch, držanie Manchestru City sa odohralo uprostred Santiago Bernabeu.

Španielsky tím sledoval, ako si City vymieňa prihrávky a vytvára príležitosti s Haalandom, ktorý, málo inšpirovaný a dobre označený, nedokázal skórovať.

Je pravda, že brankár Courtois tvrdo pracoval, no Haalandov gól, na ktorý všetci čakali, nevyšiel.

Ak by sa dali rozobrať len prvé minúty zápasu, zdalo sa, že City je doma. So skvelým začiatkom si všetci mysleli, že víťazstvo City je otázkou času.

Najlepšie aplikácie na učenie sa šoférovať

olimpiac.com

Keď sa však hráčovi Viniciusovi Jíniorovi podarilo zasiahnuť krásnou strelou spoza šestnástky, pripomenuli sme si, že to bolo proti Realu Madrid.

Španielsky tím by sa so 14 víťazstvami v Lige majstrov len tak ľahko nevzdal.

Ešte viac s Viniciusom Júniorom v inšpirovaný deň, takže Real Madrid otvoril skóre.

Na začiatku to ani nevyzeralo ako tá istá hra. S podporou fanúšikov Real Madrid herne rástol. To isté medzi Realom Madrid a Manchestrom City.

Real Madrid sa prebudil po otvorení skóre

Napokon, teraz, s výsledkom v ich prospech a podporou svojich fanúšikov, španielsky klub zápasovo vyrástol. Nútiť brankára Édersona k nejakým zákrokom, teraz sa hra zmenila.

Držanie lopty bolo vyrovnanejšie a gólové šance sa objavovali vedľa seba.

Real Madrid bol však v zápase lepší, tím Manchester City neveril tomu, čo vidí. Keď Manchester ovládol zápas, Real Madrid otvoril skóre.

Držanie lopty Manchestru City už teda nebolo také ofenzívne, mužstvo si len ťažko hľadalo priestory na zakončenie gólu.

ALRO PREČÍTAJTE SI:

Ale kúzlo futbalu je práve v tom, bol to ten moment. Už v druhej časti hry trafil De Bruyne nákop zvonku a vyrovnal.

Na chvíľu štadión pocítil patovú situáciu, teraz bolo všetko po starom. Španielsky tím mal na strelenie víťazného gólu približne 30 minút.

To sa nestalo a rozhodnutie padne až v Manchestri, keď bude mať anglický tím podporu svojich fanúšikov.

Najbližšie sa hrá v stredu 17. v Manchestri.