Mindegy, a Real Madrid és a Manchester City között Guardiola csapata jó játékát követően 1×1 volt az eredmény.

A mindenki által várt felvillanyozó mérkőzésen a Real Madrid és a Manchester City csapata megérdemelte a jegyet.

Amit kevesen láttak a Santiago Bernabeuban, végre megtörtént, a Manchester City már az első percektől átvette az irányítást.

A remek Real Madrid csapata majdnem 75%-nyi labdát birtokolva figyelte, ahogy az angol csapat passzokat cserél és gólhelyzeteket alakít ki.

A játékrész elején sokan viszonylag könnyű manchesteri játékot vártak, ez azonban nem így volt.

A játékot mindkét fél számára jó gólszerzési lehetőségekkel, remek ajánlatokkal tervezték.

Continua apos publicidade

Remek eredménnyel zárul a Manchester City csapata, amely hazai pályán dönthet, és elindul a döntő álma felé.

A Manchester City nagyon jól kezdett

Először is, Guardiola csapatának jellemzője a labdabirtoklás.

Ahogy a meccseken mindig látjuk, a Manchester City a Santiago Bernabeu közepén szerezte meg a labdát.

A spanyol csapat figyelte, ahogy a City passzokat cserél és lehetőségeket teremtett Haalanddal, aki kevéssé ihletett és jól markánsan nem tudott gólt szerezni.

Igaz, hogy Courtois kapus keményen dolgozott, de Haaland mindenki által várt gólja nem jött be.

Ha csak a játék első perceit elemeztük, az volt a benyomásom, hogy a City otthon van. A remek kezdésnél mindenki azt gondolta, hogy a City győzelme idő kérdése.

A legjobb alkalmazások a vezetés megtanulásához

olimpiak.com

Amikor azonban Vinicius Jínior játékosnak sikerült egy gyönyörű lövést eltalálnia a területen kívülről, eszünkbe jutott, hogy a Real Madrid ellen.

A 14 Bajnokok Ligája-győzelem mellett a spanyol csapat nem adná fel olyan könnyen.

Még inkább Vinicius Júniorral egy ihletett napon, így a Real Madrid nyitotta meg a gólt.

Már az elején sem tűnt ugyanarra a játékra. A szurkolók támogatásával a Real Madrid nőtt a játékban. Ugyanaz a Real Madrid és a Manchester City között.

A Real Madrid felébredt a gólok megnyitása után

Végül most, az ő javára elért eredménnyel és szurkolóik támogatásával a spanyol klub nőtt a mérkőzésen. Néhány védésre kényszeríti Éderson kapust, most megváltozott a játék.

Kiegyenlítettebb volt a labdabirtoklás, és egymás mellett adódnak góllehetőségek.

A Real Madrid azonban jobb volt a meccsen, a Manchester City csapata nem hitte el, amit lát. Amikor a Manchester uralta a meccset, a Real Madrid nyitotta meg a gólt.

Így a Manchester City labdabirtoklása már nem volt annyira sértő, a csapat nehezen talált teret a gól befejezésére.

ALRO READ:

De a foci varázsa ott van, ez volt az a pillanat. De Bruyne már a játékrész második felében rúgott be kintről és kiegyenlítette az állást.

A stadionban egy pillanatra patthelyzet volt, most már minden a régiben volt. A spanyol csapatnak körülbelül 30 perce volt a győztes gól megszerzésére.

Tény, hogy nem így történt, és a döntés még Manchesterben lesz, amikor az angol csapatot támogatni fogják szurkolói.

A következő mérkőzés 17-én, szerdán lesz Manchesterben.