Egy játékban, ami be fog esni Premier League története, Liverpoolé történelmi megverése Egyesült.

Így véget ért a mindig is nagy egyensúly jellemezte konfrontáció.

Még a legoptimistább Liverpool-szurkoló sem hitt egy ilyen rugalmas eredményben, mint ez.

A 7-0-s győzelem hihetetlen volt, így véget ért az angol futball két legnagyobb csapata közötti összecsapás.

A Manchester United megalázottan távozott, a Liverpool pedig boldog történelmi meccsért.

Ez volt a valaha mért legnagyobb összecsapás a két csapat között.

Continua apos publicidade

Így ezt a játékot soha nem felejtik el, különösen mindkét csapat szurkolói számára. Nézze meg, hogyan történt mindez.

Történelmi játék

A liverpooli csapat 1895-ben 7×1-re legyőzte a Manchester Unitedet.

Addig ez volt a csapat történetének legrosszabb veresége.

Ugyanez az eredmény máskor is előfordult, 1926-ban a Blackburn csapata ellen.

Aztán 1930-ban az Aston Villa, majd 1931-ben a Wolverhampton ellen.

Így a Manchester United nagyszerű csapatának történetében először kapott ki 7-0-ra.

Azon a napon, amikor a védelmi rendszer túlságosan megbukott, egy erős liverpooli csapat ellen játszottak.

A Manchester United csapatát ebben a szezonban nagyon dicsérték védekező rendszeréért.

Ebben a játékban azonban teljes áramszünet következett be, ami a történelem legnagyobb csődjét eredményezte.

A Liverpool történelmi megmérettetése a United ellen.

Milyen volt az állás a meccs után?

Eleinte nem ez volt a Liverpool legjobb szezonja a meccsig.

Ezzel a kiírással a csapat a szerény ötödik helyre emelkedett a Premier League-ben, és eddig 42 pontot ért el.

Megelőzni a Newcastle-t, de még mindig van egy játék. Így mindössze 3 pontra van a Tottenhamtől, újabb győzelemmel a negyedik helyet éri el a csapat.

A legtöbb bajnoki címet szerző labdarúgócsapat

olimpiak.com

A Manchester United viszont továbbra is változatlan, a harmadik helyen áll 49 ponttal.

A következő mérkőzés idegenben lesz, a tabella negyedik helyét kereső Bournemouth csapatához látogat a csapat.

Míg a Manchester United csapata a Southampton csapatát fogadja a saját területén. A Liverpool történelmi megmérettetése a United ellen.

Milyen volt a játék?

Mondanunk sem kell, hogy a liverpooliak felülkerekedtek a pályán, egy 7×0-s eredmény után ez már látszódna.

Bár a Manchester United csapata is kialakított néhány gólszerzési lehetőséget.

Az első félidő kiegyenlítettebb volt, az 1×0-s állás minden jelzett egy nagyon nehéz összecsapást, ahogy az lenni szokott.

A második félidőből azonban már csak 5 perc volt hátra, és már 3-0 volt az állás.

Ami teljesen elbizonytalanította az erős Manchester United csapatát, és teret engedett egy még nagyobb rohamnak.

Valójában ez történt, 7 gól volt, és lehetett volna még több is.

Cody Gakpo két gólt szerzett, Darwin Núñez még kettőt, Salah még kettőt, Roberto Firmino pedig még mindig elhagyta az övét.

Ez lehetett Roberto Firmino búcsúgólja a Liverpooltól. A sportolót tájékoztatták, hogy nem áll érdeke a szerződés megújítása.

Ily módon a világ láthatta a Liverpool United elleni történelmi vereségét. A Manchester United jelenleg 14 ponttal van lemaradva az éllovas Arsenal mögött, így nagyon nehéz lesz a bajnoki cím megszerzése.