Pokračujte v propagaci..

Zjistěte vše o finále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Interem Milán. Podívejte se, jak oba týmy dorazí.

Den 10. června byl vybrán pro finále Ligy mistrů. Turecko bude potěšeno, že bude hostit velké derby světového fotbalu.

Velká jména fotbalu budou na hřišti Atatürkova olympijského stadionu v Istanbulu. Určitě budou tribuny plné fanoušků a svět přestane tuto hru sledovat.

Pokud jste nadšení pro fotbal, určitě ho budete nějakým způsobem sledovat.

Ať už osobně v Istanbulu, ať už v televizi nebo v aplikaci. Machester City proti Interu Milán bude tím nejlepším zápasem, který bude následovat. Zjistěte vše o finále Ligy mistrů právě teď.

Rozhodující okamžiky Interu Milán v Lize mistrů

Za prvé, každý tým bojuje v Lize mistrů. Je to největší mistrovství světa, jsou tady nejlepší hráči.

Pokračovat apos publicidade

V Lize mistrů jsou sportovci z nejrozmanitějších týmů na světě. Všichni hráči proto sní o svém dobývání. Navíc hráči, kteří získávají ocenění pro nejlepšího hráče světa, jsou z ligy.

Každopádně tímto způsobem vždy najdeme skvělé klasiky a velmi sporné hry. Manchester City zažil během ligy několik rozhodujících okamžiků.

Dostat se do finále Ligy nebylo tak jednoduché, podívejte se na některé z těchto momentů. 12. října 2022 remizoval Inter s Barcelonou 3:3, což zaručovalo postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů.

Rozhodující byl odvetný zápas proti Portu po vítězství 1:0 v Itálii. Porto sice dvakrát trefilo tyč, ale Inter zajistil 0x0 průjezdem etapy.

V semifinále Inter přesto porazil venku Milána 0x2 do finále. Vše o finále Ligy mistrů.

Rozhodující momenty Manchesteru City v Lize mistrů

Zpočátku byl život Manchesteru City těžký i v Lize mistrů. Dostat se do finále nebyl jednoduchý úkol, jak tomu nikdy nebude.

Tým trenéra Guardioly přichází na toto finále a sází na to všechno. Protože to je titul, o kterém snil tým Manchester City, o který se dlouho usiloval.

Tým se dostane do finále, přidá důležité momenty, zapamatujte si některé z těchto momentů. Comeback City proti Borussii ve skupinové fázi byl obrovský v tom, že dodal hráčům sebevědomí.

Rasismus ve španělské fotbalové lize

olimpiac.com

Výprask RB Leipzig 7:0 ukázal, že Manchester City nemá náladu hrát.

Tým navíc dokázal porazit Bayer Mnichov 3:0, německý tým, který je v Lize mistrů vždy silný, nemohl City vystát.

Anglický tým si tak budoval cestu až do velkého finále. A pořád byl prostor pro vítězství 4:0 nad největším vítězem Ligy.

Real Madrid proti týmu a společnosti Haaland nic nezmohl.

Finále Ligy mistrů

Konečně, sobota bude šampionem největšího mistrovství světa, oba týmy dorazí do sporu silné.

S důležitými vyhranými zápasy a velkou touhou vyhrát. Italský tým touží po čtvrtém titulu Ligy mistrů.

Zatímco Manchester City stále hledá svůj první úspěch. Anglický tým je dobře propojený, s krásným fotbalem a přijíždí plný sebevědomí.

Ale Italové přijíždějí se zkušenostmi a silou těch, kteří vědí, co chtějí. Manchester City proti Interu se hraje tuto sobotu.

Nenechte si ujít tuto hru, která bude definovat šampiona největšího mistrovství světa.